III edycja Pucharu Grupy Azoty - zawody rankingowe PZN .

04 luty 2024

III edycja Pucharu Grupy Azoty  - zawody rankingowe PZN .

Lista startowa na dzień 04.02.2024 r.

W dniach 03-04.02.2024 na trasach przy ośrodku CZS Ptaszkowa odbyły się zawody FIS Slavic Cup, które w kategorii młodzika i młodziczki były Mistrzostwami Polski w biegach narciarskich na torach .

W pierszym dniu 03.02 kategorie junior i senior rywalizowały w sprincie stylem klasycznym. Najlepszy w naszej ekipie podopieczny Jaromira Korkosza - Bartosz Kita zajął open 7 miejsce co dało mu 3 miejsce w kategorii juniora, a Karolina Kuć zajmuje 8 miejsce open - w kategrorii juniorek 2 miejsce.

Wyniki open mężczyzn.

Wyniki junior młodszy.

Wyniki open kobiet.

Wyniki juniorka młodsza.

W drugiej części zawodów młodzicy, młodziczki i dzieci starsze. walczyły w biegu stylem klasycznym na torach . W młodzikach na 2,5 km : 7 miejsce. zajął Oskar Gumieniak , a 8 miejsca Julia Danielkiewicz. W biegu w kategorii dzieci na dystnsie 1,7 km : 4 miejsce zajął wśród chłopców Aleksander Kińczkowski, a u dziecząt  7-ma była Alicja Koper . Wszyscy zawodnicy są podopiecznymi trenera Jaromira Korkosza.

Wyniki kwalifikacji sprintu i wyniki toru przeszkód 03.02.2024 rok

W drugim dniu zawodów 04.02.2024 olbrzymi sukces odnosi podopieczny trenera Pana Jaromira Korkosza, Oskar Gumieniak z klubu MULKS Grupa OSCAR Tomaszów Lubelski ,który w pierwszym roku startów w kategorii młodzik zdobywa brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików. W biegach na dystansach stylem klasycznym w kategorii juniorek wygrywa Karolina Kuć – MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski, w młodszych kategoriach do Medalu Oskara Gumieniak 2 miejsce w kategorii dziewcząt dokła po bardzo dobrym biegu Alicja Koper. Dobre 6 miejsce w MP Młodziczek zdobywa Julia Danielkiewicz.