5 medali w zawodach na nartorolach w Wysowej z cyklu Pucharu Polski. SĄ WYNIKI. ----- JEST FILM Z ZAWODÓW ----

29 sierpień 2009

5 medali w zawodach na nartorolach w Wysowej z cyklu Pucharu Polski.       SĄ WYNIKI.       -----  JEST FILM Z ZAWODÓW ----

Podczas rozgrywanych  dzisiaj /29.08.2009 r/   zawodów w  biegach na  nartorolkach  o  Puchar  Polski  w  Wysowej,  zawodnicy  z  Tomaszowa  wywalczyli pięć  medali. Największa niespodziankę  sprawił  Karol Mosiądz, który  w  najliczniej obsadzonej konkurencji  biegu  młodzików  zdobył w  tej  kategorii  wiekowej  historyczny  srebrny medal ustępując  zwycięscy  M. Skatule   z  Marklowic  o  3  sekundy. Pozostałe medale  zdobyły niezawodne  dziewczyny  i  tak  w  kategorii  juniorek młodszych  Magdalena  Czusz  zdobywa  brązowy medal.  Za  to  całe  podium opanowały  dziewczyny  w kategorii  młodziczek  w  kolejności  Małgorzata  Żółkiewska /1 miejsce/ , Katarzyna  Sikora / 2 miejsce/ i   Ewelina Pleskacz / 3 miejsce /. Pozostali nasi  zawodnicy zajęli odpowiednio  :  Mateusz  Soból  w  kategorii  junior  młodszy  9  miejsce. w tej kategorii Michał  Wawrzusiszyn  był  19, a  Jakub Umer  zajął  22 miejsce. W  kategorii  junior  starszy  Adrian  Wiśniewski zajął  15 miejsce.  Za  tydzień kolejna  edycja  Pucharu Polski i bieg pod  górę  z  Istebnej  do  Kubalonki.  Nasi  zawodnicy  skomentowali to  tak :  przecież my  bardzo lubimy jeździć i biegać pod  górę. My  za  to  zostawimy  to bez  komentarza.

Podziękowania  dla  Pawła Ż. i Longina S.  za  nieodpłatne  i sprawne przewiezienie  ekipy na zawody.