BIEG NA IGRZYSKA 2012 ROZPOCZĘTY. PROWADZIMY DRUŻYNOWO. Zdjęcia z drugiego dnia. SĄ WYNIKI.

15 styczeń 2012

BIEG NA IGRZYSKA 2012 ROZPOCZĘTY. PROWADZIMY DRUŻYNOWO.  Zdjęcia z drugiego dnia. SĄ WYNIKI.

Po pierwszym dniu zawodów rozpoczynających tegoroczny Bieg na Igrzyska, które odbbyły się w Jakuszycach, nastroje mieliśmy takie sobie. Pogoda zresztą też dała nam popalić. Waldek napracował się mocno przy smarowaniu a efekty wydawały się nie za ciekawe.

A jednak po analizie wyników i dotarciu informacji, że drużynowo prowadzimy, do następnego dnia przystępowaliśmy w nastrojach co najmniej bojowych.

No i drugi dzień był dla nas znacznie lepszy ( no może oprócz Kacpra który miał naprawdę pecha na tych zawodach. Ta dyskfalifikacja dwudziestu jeden juniorówD w tym wszystkich naszych chłopaków naprawdę nie była ich winą, jak można było wypuszczając ratrak tuż przed startem nie puścić go na trasę którą oni mieli jechać)

Można to ocenić po punktach które zdobyliy jako drużyna. Pierwszego dnia zdobyliśmy 608 punktów  a drugiego 867 punktów.

Indywidualnie całe zawody do udanych napewno zaliczą Janek Żółkiewski zwycięstwa i w stylu klasycznym i w stylu dowolnym, Martyna Wawrzusiszyn wygrała styl dowolny i była 3-cia w stylu klasycznym i Karol Smoluch  2-gi w stylu klsycznym i 3-ci w stylu dowolnym.

Małgosia Żółkiewska cieszy się napewno z 1-szego miejsca w stylu dowolnym. W stylu klasycznym zajęla 4-te miejsce. Alek Stokfisz zajął 2-gie miejsce w stylu dowolnym a Kasia Stokfisz 3-cie miejsce w stylu dowolnym. W klasyku była 7-ma.

W pierwsze 6-óstki weszli: Monika Skinder 5-ta w stylu klasycznym i 4-ta w dowolnym, Kasia Sendecka 6-sta w stylu klasycznym i 5-ta w dowolnym;  Magda Czusz 6-ta w klasyku; Mateusz Hałasa 5-ty w stylu dowolnym.

Mateusz Soból zajął dobre 11-te miejsce w stylu dowolnym. To już nie przelewki bić się na 15km z zawodnikami z AWF-ów i SMS-ów.

Nasi juniorzy C co najmniej do analizy "dlaczego?", bo spodziewaliśmy sie jednak "trochę" lepszych wyników, ale w klasyku 7-me miejsce Mateusza Hałasy ze stratą 35sek do pierwszego,  Bartka Mamrochy (40sek straty) i Pawła Atalskiego (45sek) jednak pokazują, że sztafetę na UKS-y mamy nie taka złą, ale szczególnie dla nich ten śnieg który spadł u nas się przyda, żeby jednak zmniejszyli te straty do czołówki.

Relacja dzwiękowa z zawodów w Jakuszycach.