Mistrzostwa Polski UKS-ów: Dzień 1-szt KLASYK. SĄ WYNIKI. SĄ ZDJĘCIA. Jesteśmy na CZWARTYM miejscu w klasyfikacji medalowej.

09 marzec 2012

Aż nam się przypomniały pierwsze zawody z tegorocznego cyklu Biegu na Igrzyska. Wtedy kiepskie wyniki tłumaczyliśmy brakiem śniegu w Tomaszowie w grudniu i nie dostatecznym przygotowaniem do sezonu, tym razem też zabrakło śniegu (ech te trzy dni deszczu i wiatru) żeby formę utrzymać. Jak popatrzeć na wyniki to prawie wszyscy wypadli około 30-40sekund poniżej oczekiwań.

Tylko Jankowi Żółkiewskiemu i Karolowi Smoluchowi (obydawaj juniorzy E) udało się wywalczyć miejsca na podium. Janek wygrał (tylko z 3 sekundową przewagą, a były 30 sekundowe) a Karol zdobył 3-cie miejsce.