Wyniki. Beskidy bez Granic - Istebna 2013. NIEOFICJALNY RANKING Pucharu Polski po CZTERECH EDYCJACH.

14 wrzesień 2013

Wyniki. Beskidy  bez  Granic - Istebna 2013. NIEOFICJALNY RANKING Pucharu Polski po CZTERECH EDYCJACH.

Szymon  Sikora  wygrywa  w  Beskidach !!!!!

W  dniu  14.09.2013  roku  odbyly  sie  w  Istebnejj  kolejne  zawody  z  cyklu Pucharu Polski. Tym razem  zawodnicy  rywalizowali na  bardzo  trudnej trasie  od  stacji  dolnej  wyciągu  Zagroń  do  Schroniska  Stecówka / 5 km / i do  Bukowca  do  Shroniska Stecówka /10 km / . Jeat  to najtrudniejsza  trasa  w  tym  cyklu  zawodów Pucharu Polski. Odcinek  Zagroń  - Stecówka  to  cały czas trasa  pod  górę. Na  tej  trudnej trasie  świetnie  zaprezentowal  się  szymon Sikora,  który  pewnie  wygrał  rywalizacje  w kategorii  młodzik. Kacper  jarczak  i Aleksy  stokfisz  wtej  samej kategorii  zjełi  7 i 10 miejsce.  W kategorii  seniorek  rywalizując  w  z  kadrą a Polski i kdrowiczkami  z kadry mlodziezowej  Magdalena  Czusz  uplasowala  się  na  12  miejscu. wygrała  Sylwia  Jaskowiec  przed  Kornelia Kubińską obie  kadra A Polski.   W kategorii  Juniorek  B  finiszu  nie  wytrzymala  Katarzyna  Stokfisz  zajmując  5 miejsce. Wygrała  Weronika  Legierska  NKS Trójwieś Beskidzka. O  trudności trasy niech  świadczy  fakt,  że  dwie  czołowe  Juniorki  B  Agata  Warło  z Marklowic  i  Dorota  Kaczmarzyk z  NKS Trójwieś  Beskidzka  doznaly omdlenia  podczas  biegu  i nie  ukończyły  zawodów.

Wyniki  poszczególnych  kategorii  nieoficjalne  przedstawiają  sie  nastepująco :