Bieg na Igrzyska 2015, 1-sza edycja Bieszczady. WYNIKI INDYWIDUALNE. Zdjęcia dz-1szy. Mocne pierwsze miejsce drużynowo MULKS-u. DWA PEWNE ZWYCIĘSTWA MONIKI i DAWIDA. Relacja TVP Rzeszów.

10 styczeń 2015

2015-01-11

Lista startowa 2-gi dzień ,, styl dowolny"

Wyniki indywidualne drugiego dnia.

Wyniki drużynowe po dwóch zawodach.

Zdjęcia z pierwszego dnia.

Relacja TVP Rzeszów.

MULKS GRUPA OSCAR zdecydowanie prowadzi klubowo po dwóch pierwszych zawodach w Biegu na Igrzyska 2015. Jesteśmy na pierwszym miejscu z 2250 punktami. Na drugim NKS Trójwieś Beskidzka - 1411 punktów a na trzecim MKS Halicz Ustrzyki z 1290 punktami.

Indywidualnie Monika Skinder po zeszłorocznych bojach z Sabiną Lizis mocno cieszyła się z podwójnego zdecydowanego zwycięstwa w Ustianowej.

Dawid Ciećko również zdobył dwa złote krążki, ale Grześ Zawada z MKS Istebna wcale nie jest tak daleko z tyłu za Dawidem. I to zarówni w stylu klasycznym jak i indywidualnym.

W drugim dniu Karina Probola wygrała styl dowolny, o szesnaście sekund wyprzedając koleżankę klubową Oliwkę Chelbicką. Pierwszego dnia Karina (w stylu klasycznym) była druga a Oliwka trzecia.

Nie wiem czy się cieszy, ale ma z czego Rafał Putkowski. W stylu klasycznym zdobył srebrny medal a w stylu dowolnym brąz. Mamy nadzieję oczywiście, że się tymi miejscami nie zadowoli.

W stylu dowolnym Magda Kuśmierz wywalczyła brązowy medal. Pierwszego dnia w stylu klasycznym była 5-ta.

W sumie zawodnicy MULKS Grupa Oscar zdobyli 11 medali indywidualnych.

2015-01-10

Dzisiejszego dnia odbywały się starty stylem klasycznym.

Nasz klub zajął drużynowo 1-sze miejsce.

W Juniorach D u dziewczyn na 2km zwyciężyła Monika Skinder. Ponadto w tej samej kategorii Ania Berezecka zajęła 4-te miejsce, 5-te miejsce Magda Kuśmierz, a 6-te miejsce Natalia Pliżga.

Wśród chłopaków wygrał Dawid Ciećko, Emil Pleskacz uplasował się na 5-tym miejscu, a na 6-tym Bartek Cielniak.

W Juniorach E na drugim miejscu rywalizację zakończył Rafał Putkowski, 5-te miejsce Michał  Wójtowicz,  natomiast Kajetan Kulczyński był 6-ty.

Wśród dziewczynek 2-gie miejsce zajęła Karina Probola, przed Oliwią Chlebicką.
BRAWO!!

Zobaczymy jak będzie jutro, starty stylem dowolny, więc powinno być jeszcze lepiej :)

Wyniki drużynowe i indywidualne w załączonych plikach.