SZEŚĆ MEDALI MULKS-u. WYNIKI. ZDJĘCIA. OOM Zakopane 2019. MULKS GRUPA Oscar Tomaszów Lubelski na Mistrzostwach Polski Juniorów
24 luty 2019
Galeria zdjęć W>K>
Galeria zawodników OOM 2019 / na początek K.S./
Zdjęcia M.I. z LUS
Z analizy punktacji przeprowadzonej przez Konrada K. wynika, że zabrakło nam 0,5 punkta, aby wygrać klasyfiakację klubową, a lubelszczyzne usadowić na 3 miejscu w klasyfikacji wojeówództw .... zobaczcie jak to się powinno liczyć !!!!
Klasyfikacje końcowe OOM 2019 narty biegowe;
Wyniki końcowe OOM 2019 narty biegowe;
Dzień 4-ty Sztafety Team sprinty
Junior A: Bartek Głaz + Jan Żółkiewski BRĄZ
Juniorka B: Ania Berezecka + Magda Kuśmierz BRĄZ (pięknym finiszem)
Junior B: Kuba Ferenc + Bartek Cielniak SREBRO, Michał Gumieniak + Dawid Ciećko BRĄZ, Kuba Juzeluk + Emil Pleskacz 4-te.
Pięknie chłopaki pobiegli !!!
Dzień 3-ci Biegi indywidualne F
Juniorka A: Kasia Sendecka 7-ma;
Junior A: Jan Żółkiewski BRĄZ, Bartek Głaz DNS, Kamil Ożarowski 12-ty;
Juniorka B: Ania Berezecka 8-ma, Magda Kuśmierz 9-ta, Natalia Kowalczuk 20-ta;
Junior B: Bartek Cielniak BRĄZ, Kuba Ferenc 5-ty, Michał Gumieniak 7-my, Dawid Ciećko 11-ty, Emil Pleskacz 13-ty, Kuba Juzeluk 17-ty, Dawid Nabrdalik 22-gi;
Dzień 2-gi Biegi łączone / Indywidualne CL
Juniorka A: Kasia Sendecka 7-ma;
Junior A: Jan Żółkiewski 7-my, Bartek Głaz DNS, Kamil Ożarowski 11-ty;
Juniorka B: Magda Kuśmierz 11-ta, Ania Berezecka 14-ta, Natalia Kowalczuk 25-ta;
Junior B: Bartek Cielniak 4-ty, Kuba Ferenc 10-ty, Michał Gumieniak 12-ty, Kuba Juzeluk 14-ty, Emil Pleskacz 16-ty, Dawid Ciećko 17-ty, Dawid Nabrdalik 23-ci;
Dzień 1-szy SPRINTY CL
Juniorka A: Kasia Sendecka 7-ma;
Junior A: Jan Żółkiewski 5-ty, Bartek Głaz 11-ty, Kamil Ożarowski 14-ty;
Juniorka B: Magda Kuśmierz 6-ta, Ania Berezecka 8-ma, Natalia Kowalczuk 24-ta;
Junior B: Bartek Cielniak 4-ty, Michał Gumieniak 8-my, Kuba Ferenc 10-ty, Emil Pleskacz 13-ty, Kuba Juzeluk 15-ty, Dawid Ciećko 20-ty, Dawid Nabrdalik 22-gi;
MULKS GRUPA OSCAR wspólnie z MKS Karkonosze na 1-szym miejscu klsyfiakcji klubowej - wyniki (lubelskie zamienione z lubuskim)
WYNIKI 1 DZIEŃ - OFICJALNE WYNIKI SPRINTU
BŁĄD W PUNKTACJI JUNIOREK A
Wyniki startujących w finałach. Janek Żółkiewski 5-ty, Kasia Sendecka 7-ma, Bartek Cielniak 4-ty, Michał Gumieniak 8-my, Magda Kuśmierz 6-ta, Ania Berezecka 8-ma
Bartek Cielniak w finale, walczy o medal. W finałach B (walka o 5-8 miejsca) Janek Żółkiewski, Kasia Sendecka, Michał Gumieniak, Magda Kuśmierz, Ania Berezecka.
Wyniki kwalifikacji na Skipol-u;
INFORMACJE PRZED
Oficjalna lista zakwalifikowanych na OOM 2019;
Program (narciarstwo biegowe);
20.02.2019 ŚRODA
9:30 biegsprinterski-eliminacje; 11:00biegsprinterski ćwierćfinały; 12:00 biegsprinterski-półfinały 12:30 biegsprinterski-finały
21.02.2019 CZWARTEK
9:30 bieg łączony juniorzy 10 km CL + 10 km F
10.30 bieg łączony juniorki5 km CL + 5 km F
11:30 biegindywidualnyjuniorzy młodsi, juniorki młodsze 5 km CL
13:00 dekoracja biegsprinterski, biegłączonyjuniorów, biegindywidualnyCLjuniorów młodszych
23.02.2019 SOBOTA
9:30 biegindywidulanyjuniorzy 10 km F, juniorki 7,5 km F
11:00 biegindywidualnyjuniorzy młodsi 10 km F, juniorki młodsze 5 km F
17:30 ceremonia otwarcia XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych Małopolska 2019(ZSzMS
24.02.2019 NIEDZIELA
9:30 bieg sprinterski drużynowy juniorzy
10:30 bieg sprinterski drużynowy juniorzy młodsi
11:15 bieg sprinterski drużynowy juniorki
12:00 bieg sprinterski drużynowy juniorki młodsze
13:00 dekoracja biegindywidualnyF, biegsprinterskidrużynowyceremonia zamknięcia XXV OOM Małopolska 2019w biegach narciarskich
Zawodnicy MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski zakwalifikowani do
Mistrzostw Polski Juniorów / Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Małopolska 2019
Juniorka A - Kasia Sendecka
Juniorka B - Ania Berezecka, Magda Kuśmierz, Monika Skinder, Natalia Kowalczuk
Junior A - Bartek Głaz, Jan Żółkiewski, Kamil Ożarowski
Junior B - Bartek Cielniak, Dawid Ciećko, Dawid Nabrdalik,
JuniorB - Emil Pleskacz, Kuba Ferenc, Kuba Juzeluk, Michał Gumieniak
Pliki do pobrania
-
kasiasendecka.jpg
[149.15 kb ] -
aniaberezecka.jpg
[138.01 kb ] -
magdakusmierz.jpg
[146.44 kb ] -
monikaskinder.jpg
[196.63 kb ] -
nataliakowalczuk.jpg
[159.38 kb ] -
bartekglaz.jpg
[143.62 kb ] -
janzolkiewski.jpg
[165.07 kb ] -
kamilozarowski.jpg
[146.01 kb ] -
bartekcielniak.jpg
[156.01 kb ] -
dawidciecko.jpg
[138.87 kb ] -
dawidnabrdalik.jpg
[162.14 kb ] -
emilpleskacz.jpg
[146.71 kb ] -
kubaferenc.jpg
[156.38 kb ] -
kubajuzeluk.jpg
[149.25 kb ] -
michalgumieniak.jpg
[143.01 kb ] -
oom_sprinty_01.jpg
[253.53 kb ] -
wyniki_dz1_n.biegowe.pdf
[1.86 Mb ] -
klas_calosc_n.biegowe.pdf
[212.78 kb ] -
wyniki_calosc_n.biegowe.pdf
[7.42 Mb ] -
wyniki_calosc_n.biegowe.pdf
[7.42 Mb ] -
punkty_karkonosze_-_tomaszow.pdf
[777.89 kb ]